Kem-P Vibrasyon Motorları Sosyal Sorumluluk İlkeleri

1. İnsan Hakları

İnsan haklarına son derece saygılıyız. Zorla insan çalıştırma, hek edilen kazançları sağlamama ve insan tacirliğine karşıyız. Herkese eşit ve adil davranır, tüm yasal düzenlemelere uygun hareket ederiz.

Kurumumuz içinde çalışanlar arasında dil, din, ırk, cinsiyet, siyasi düşünce, yaş, fiziksel engel ve benzeri nedenlerden ayrımcılık yapılmasını kesinlikle kabul etmeyiz.

Kem-P Vibrasyon Motorları ailesi olarak tüm çalışanlarımızın uygun çalışma koşullarında, güvenli, sağlıklı bir ortamda çalışma hakkı olduğunu düşünmekteyiz. Çalışanlarımız en değerli varlıklarımızdır.

2. Çalışma Koşulları ve Önlemleri

      2.1. Ücretler ve Sosyal Hizmetler

Ücretler ve sosyal hizmetler, asgari ücret, fazla mesai ve yasalarca zorunlu kılınan sosyal hizmetlerin yanı sıra şirket kültürümüz gereği tüm çalışanlarımıza ekstra imkanlar sunulmaktadır.

      2.2. Çocuk İşçi Çalıştırılması

Üretimin hiçbir aşamasında çocuk işçi bulundurulamaz ve kabul edilemez. İşletmeler ILO uygulamalarınca çocukların çalıştırılması konusunda öngörülen yaş sınırlamasına uymak zorundadır. Bu yaş sınırlaması zorunlu eğitim süresi sonunda çocuğun eriştiği yaşın altında olmamalı ve hiçbir durumda 15 yaşın altında olmamalıdır

      2.3. Sağlık ve Güvenlik

Şirketimiz, yasalar çerçevesinde tüm çalışanların sağlığını ve güvenliğini korumakla yükümlüdür.

3. Çevre

Her türlü faaliyetlerimizden doğabilecek çevresel etkileri sorumluluk bilinciyle yönetir ve tüm önlemlerini alırız. Şirketimiz faaliyet alanına uygun düzeyde faaliyetlerinin çevresel etkilerini en az seviyeye indirecek her türlü iyileştirme ve geliştirme çalışmalarını uygulamak ile yükümlüdür. Şirketimiz ‘’ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi’’ kurallarına uymaktadır.

4. Üniversiteler ile Ortak Çalışmalar

Kem-P Vibrasyon Motorları olarak İzmir’deki tüm üniversiteler ile sürekli temas halinde olmakla birlikte Üniversiteler ile ortak projeler yürütmekte ve gelen stajyerlerimize kariyer yapmak istedikleri alanlarda fırsatlar sunmaktayız.

×

Fiyat Teklifi Al

İletişim

E-posta

info@kem-p.com

Adres

Mustafa Kemal Atatürk Blv. No:49, 35620 Atatürk Osb/Çiğli/İzmir