Firmamız 1990 yılında D.C. Motor imalatı yapan ve proje grubu olarak ta hizmet veren bir firmadan ayrılarak KEM-P Elektrik Motor Pompa İth. İhr. San. Tic. Ltd. Sti. adında aile şirketi olarak kurulmuştur.


Önceleri endüstride kullanılan özel makinelerin imalatını yapan firmamız 2000 yılından itibaren elektrikli ve havalı vibrasyon motorları ile bunların ekipmanlarının da imalatını yapmaya başlamıştır.


Firmamız endüstrideki gelişmeleri yakından takip ederek bu alanda ihtiyaç duyulan vibrasyon motorlarını teknolojinin gelişen tüm imkanlarını kullanarak daha ekonomik, daha kaliteli, daha estetik ürünler imal etmektedir.


Ürünlerimiz üretimin her asamasında tecrübeli personellerimiz tarafından test edilip titizlikle kalite kontrolü yapilarak üstün kaliteli üretim saglanmaktadir.

Kuruluşundan itibaren her zaman yüksek müşteri memnuniyetini ön planda tutan Kem-P Vibrasyon Motorları, gelecek hedeflerini müşteri odaklı çözümler üreterek lider Vibrasyon Motoru üreticisi olma yönünde yönlendirmiştir.


Bu bağlamda üretim kapasitesini her geçen yıl üretim kapasitesi ve kalitesi arttırılarak istihdam potansiyeli yaratacak yatırımlar üzerine çalışmaktadır. Büyüme stratejileri çerçevesinde ilk adımını, Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde 10.000 metrekare bir fabrika sahasına taşınarak atmıştır.


AR-GE çalışmaları doğrultusunda endüstrinin ihtiyaçlarını, sorunlarını yakından takip ediyor ve üretimimizi bu yönde geliştirmeye devam ediyoruz.

×

Fiyat Teklifi Al

İletişim

E-posta

info@kem-p.com

Adres

Mustafa Kemal Atatürk Blv. No:49, 35620 Atatürk Osb/Çiğli/İzmir