Değerlerimiz;

Kem-P Vibrasyon Motorları, çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin tatminini sağlamayı ve global dünyada kabul edilen kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunarak büyümeyi hedefler. Toplum, müşterilerimiz, bayilerimiz dahil olmak üzere tüm paydaşlarımız için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlığın simgesi olmayı hedeflemekteyiz.

Müşteri Velinimetimizdir diyerek çıktığımız bu yolda, tüm müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine doğru hesaplamalar ve istikrar ile karşılık vermek önceliğimizdir. Ürünlerimizi teslim edene kadar değil, kullanım ömrünün sonuna kadar müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Her zaman ‘en iyi’ olmak, en büyük hedefimizdir. Kalite ve hizmetlerimizde, bayi ilişkilerimizde sunulan hizmetler ile her zaman sektörde lider olmak temek hedefimizdir.

Ülkemiz ve toplum için değer ve marka yaratma hedefiyle çalışırız.

Yaptığımız tüm işlerde ve projelerde ülkemiz ve toplumumuz için ortak değer yaratmayı hedeflemekteyiz.

Birlikten güç doğar deyimine her zaman inanır ve birlikte üretmenin gücüne inanırız. Çalışanlarımız ve iş ortaklarımız en büyük itici gücümüzdür. Özellikle çalışanlarımızın eğitimini ve kişisel gelişimini şirket kültürümüzün bir parçası olarak görür ve bu çerçevede çalışanlarımız için düzenli eğitim ve seminerler organize ederek globalleşen dünyada etkin rol oynamayı hedefleriz. Eğitimlerden kazanılan bilgi ve gelişimler ile çalışanlarımızın potansiyellerini en iyi şekilde ortaya koyabilecekleri katılımcı ve şeffaf bir şirket kültürünü yaratmaya çalışırız.

Firmamız için geliştirdiğimiz etik ilkelerimiz, müşterilerimizle, bayilerimizle ve diğer iş ortaklarımızla ilişkilerimizi küresel düzeyde etik ve ahlaki değerler çerçevesinde sürdürmemizde başrol oynamaktadır. Bu bağlamda oluşturduğumuz şirket kültürümüz ile Kem-p Vibrasyon Motorlarının çalışanlarının görevleri esnasında uyması gereken ilkeleri ve şirketimize karşı sorumluluklarını açıklamaktadır. Kurum kültürümüzü yüceltmeyi amaçlayan çalışma prensiplerimiz ile hayalimiz daima hep daha iyi olacaktır.

×

Fiyat Teklifi Al

İletişim

E-posta

info@kem-p.com

Adres

Mustafa Kemal Atatürk Blv. No:49, 35620 Atatürk Osb/Çiğli/İzmir