CEO’nun Mesajı

Kıymetli iş ortaklarımız ve sevgili çalışma arkadaşlarımız;

1990 yılında başlayan ve bu günlere kadar devam eden sanayi yolculuğumuzda yaklaşık çeyrek asırdan fazla süreyi geride bıraktık. Dürüstlük, güvenilirlik, çalışkanlık Kem-P Vibrasyon Motorlarını bugünlere taşıyan en önemli değerler oldu. Bu değerler bizleri, faaliyet gösterdiğimiz hemen hemen her alanda başarıya ulaştırdı, yolumuzu açtı.

Şirketimiz; üretim hacmini ihracat rakamları, yeni pazarlara yönelik yatırımları, mevcut tesislerin geliştirilmesine yönelik çalışmaları, inovatif atılımları ve Ar-Ge faaliyetleri ile öne çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz senelerde yoğun gündeme rağmen büyümeyi sürdürdük ve TL bazında yüzde 18 büyüme sağladık. Bu ivmenin 2020 yılında da devam ederek yüzde 20 büyüme hedefine ulaşacağımıza inanıyorum.

Bu büyümede farklı coğrafyalarda iş geliştirmeye odaklanan şirketimizin, yapmış olduğu yatırımlarla global pazardaki gücünü arttırıyor oluşunun payı büyük. Öyle ki, 'üreterek büyüyecek' olan Türkiye'nin kalkınması ve gelişmesi noktasında elimizden gelen sorumluluğu üstlenmeye devam ederken, içinde bulunduğumuz topluma da en yüksek düzeyde katma değer sağlama hedefindeyiz. Ayrıca bu topraklarda doğup büyümüş bir marka olarak, teknolojinin bize sunduğu imkanlar ile donatılmış yenilikçi ve yüksek kalitede ürünlerimizi bugün, dünyanın dört bir yanına 'Türk markası' gururuyla ihraç ediyor olmanın mutluluğunu da yaşıyoruz.

‘’Lider kalmanın lider olmaktan daha zor olduğu günümüz piyasa şartlarında kalite ancak yenilikçi çözümler ve yerinde kararlarla birleştirildiği taktirde doğru sonuçlar doğurmaktadır.’’ Sözünü asla unutmayarak daima ileriye odaklanan firmamızı her sene daha da ileriye taşımak için elimizden gelen tüm çabayı göstereceğiz

Kem-P Vibrasyon Motorları Ailesi olarak 2019 yılındaki başarısı ve güçlü performansı için müşterilerimize, çalışanlarımıza teşekkür ederim. 2020 yılının daha başarılı ve iyi bir yıl olması için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Müşterilerimiz ve ülkemiz için en iyiyi, en farklıyı hedeflemeyi, en iyi ürün ve hizmetleri sunmayı sürdüreceğimiz harika bir yıl olmasını diliyorum.

Sevgi ve Saygılarımla,

 

Fahrettin KARACA

Kem-P Vibrasyon Motorları

×

Fiyat Teklifi Al

İletişim

E-posta

info@kem-p.com

Adres

Mustafa Kemal Atatürk Blv. No:49, 35620 Atatürk Osb/Çiğli/İzmir